O firmie

BT International to doświadczona firma zapewniająca profesjonalną pomoc w uzupełnianiu niedoborów kadrowych dla pracodawców i kompleksowej rekrutacji pracowników a także legalizacją zatrudnienia cudzoziemców w Polsce.

Dzięki bogatej sieci kontaktów specjalizujemy się w pozyskiwaniu pracowników z rynku wschodniego.

Naszą kadrę tworzą doświadczeni rekruterzy, znający realia polskiego i zagranicznego rynku pracy. Dzięki ich wiedzy proces rekrutacji jest szybki i skuteczny, dający pracodawcy pewność właściwego wyboru.

favicon

Dlaczego my?

Zapewniamy szybką pomoc dla pracodawcy w zapełnieniu luk kadrowych i znalezieniu odpowiednich specjalistów na poszukiwane stanowiska. Uzupełniamy niedobory kadrowe kierując się legalną formułą zatrudnienia.

Oferujemy szybki proces rekrutacji i wsparcia Klientów pracownikami zewnętrznymi w przypadku nagłych i sezonowych wzrostów zapotrzebowania pracowników produkcji lub personelu pomocniczego.

Znamy rynek i realia, dlatego wiemy, jak zapełnić czasowe niedobory pracownicze spowodowane wahaniami koniunkturalnymi, zwiększyć elastyczność zatrudnienia i dostosować poziom zatrudnienia do aktualnych zmiennych potrzeb bez angażowania własnych zasobów administracyjnych.

Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby Klientów z całego kraju. Możemy pomóc w transporcie pracowników, a także ich czasowemu lub stałemu zakwaterowaniu. Nasi przedstawiciele handlowi chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania na spotkaniu w oddziale lub Państwa firmie.

Doświadczony zespół

Pracujemy z doświadczonym zespołem HR co pozwala na konstruowanie ofert dopasowanych do Państwa potrzeb oraz znalezienie takich pracowników, jakich Państwa firma aktualnie potrzebuje. Wielojęzyczny zespół bez problemu porozumiewa współpracuje z naszymi zagranicznymi partnerami i lokalizuje oferty w innych Państwach. 

Barbara Turska

Doświadczony HR Manager zarówno w Polsce i zagranicą. Uczestniczka wielu szkoleń w tym międzynarodowych, warsztatów i konferencji. Prowadziła dziesiątki szkoleń wewnętrznych z zakresu prawa pracy oraz legalizacja zatrudnienia Cudzoziemców w Polsce dla działów HR. Wieloletni praktyk, przeprowadziła setki postepowań dotyczących legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce. Obecnie prowadzi działalność doradczą, szkoleniową oraz kompleksową obsługę podmiotów w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce, stosunku pracy, wynagrodzeń za pracę oraz innych problemów dotyczących Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Podstawą mojego działania jest wiedza i doświadczenie w obszarze legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce. Każda sprawa rozpatrywana jest indywidualnie z szacunkiem dla każdego klienta.

Zapraszam do współpracy

Barbara Turska