Firma

O firmie

BT International to doświadczona firma zapewniająca profesjonalną pomoc w uzupełnianiu niedoborów kadrowych dla pracodawców i kompleksowej rekrutacji pracowników a także legalizacją zatrudnienia cudzoziemców w Polsce.

Dzięki bogatej sieci kontaktów specjalizujemy się w pozyskiwaniu pracowników z rynku wschodniego.

Naszą kadrę tworzą doświadczeni rekruterzy, znający realia polskiego i zagranicznego rynku pracy. Dzięki ich wiedzy proces rekrutacji jest szybki i skuteczny, dający pracodawcy pewność właściwego wyboru.

favicon

Dlaczego my?

Zapewniamy szybką pomoc dla pracodawcy w zapełnieniu luk kadrowych i znalezieniu odpowiednich specjalistów na poszukiwane stanowiska.

Oferujemy szybki proces rekrutacji i wsparcia Klientów pracownikami zewnętrznymi w przypadku nagłych i sezonowych wzrostów zapotrzebowania pracowników produkcji lub personelu pomocniczego.

Znamy rynek i realia, dlatego wiemy, jak zapełnić czasowe niedobory pracownicze spowodowane wahaniami koniunkturalnymi, zwiększyć elastyczność zatrudnienia i dostosować poziom zatrudnienia do aktualnych zmiennych potrzeb bez angażowania własnych zasobów administracyjnych.

Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby Klientów z całego kraju. Możemy pomóc w transporcie pracowników, a także ich czasowemu lub stałemu zakwaterowaniu. Nasi przedstawiciele handlowi chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania na spotkaniu w oddziale lub Państwa firmie.

Doświadczony zespół.

Pracujemy z doświadczonym zespołem HR co pozwala na konstruowanie ofert dopasowanych do Państwa potrzeb oraz znalezienie takich pracowników, jakich Państwa firma aktualnie potrzebuje. Wielojęzyczny zespół bez problemu porozumiewa współpracuje z naszymi zagranicznymi partnerami i lokalizuje oferty w innych Państwach.